Kalender


Kempische Oriëntatielopers vzw

Op deze pagina vind je de informatie over de wedstrijden die onze club inricht.


Info over de wedstrijden in Vlaanderen - Wallonië - Nederland - internationaal via orienteering online of worldofo


2019







Za 12 jan

WOR

Hoge Rielen

Lichtaart

Ferdy Nijst

 


Zo 13 jan

Reg winterctriterium

Stalleyckerheide

Leopoldsburg/Beverlo

Ronald Somers en Albert Van Caneghem

2

Vr 18 jan

Avondwedstrijd

Witgoor

Dessel

Albert Van Caneghem

3

Za 26 jan

Clubkampioenschap

Koersel Fonteintje

Beringen

Serge Baert


Zo 10 feb

Valentijn

Sonnis

Helchteren

Lisette en Mieke

Dames   

Zo 17 mrt

Nationale LD

Sahara

Lommel

Kris Wynen en Jos Bylemans

1

Za 23 mrt

Kempen O-series

Heidehuizen

Mol

Bert Mariën


Za 6 apr

Kempen O-series

Mol centrum

Mol

Bert Mariën


Wo 24 apr

Lenteloop

Hulsen

Balen

Julien Linten

2

Za 4 mei

Kempen O-series

Café Congo

Balen

Kris Wynen en Dolf Leppens


Do 30 mei

Kempen O-series

Bleukens

Balen



Za 15 juni

Kempen O-series

Keiheuvel

Balen



Wo 26 juni

Lenteloop

Vossemeren

Lommel

Ronald Somers

3

Za 7sep

Kempen O-series

Hulsen

Balen



Zo 15 sep

BK aflossing

Kattevenia

Genk

JP Kellens

1

Zo 29 sep

Wisselbeker Staepelaere

Masy Zuid

Meeuwen

Luc Heuninckx

3

Za 5 okt

Kempen O-series

centrum

Mol

Bert Mariën


Za 2 nov

Kempen O-series

Keiheuvel

Balen

Kris Wynen - Dolf Leppens


Za 9 nov

North Sea Trophy

Schipsgat Duinen

Koksijde

team NST


Zo 10 nov

North Sea Trophy

Plaatsduinen

Oostduinkerken

team NST

 

Ma 11 nov

North Sea Trophy

City O

Koksijde

team NST

 

Za 7 dec

Kempen O-series

Zilvermeer

Mol

Dirk Goris


uitslag

Zo 8 dec

Herfstwisselbeker

Gemeentebos

Hechtel

Jo Linten

2

uitslag

Vr 13 dec

avondwedstrijd

Kelchterhoef Oost

Houthalen

Ronald Somers

1

uitslag

Ma 30 dec

Sylvester et 5

Helchterenbos

Helchteren

Bert en Jan Mariën

2

uitslag

2020

Za 11 jan

WOR

Kelchterhoef

Houthalen

Ferdy Nijst

Zo 12 jan

Wintercriterium

Witgoor

Dessel

Bert Mariën

3

Vr 17 jan

Avondcriterium

Don Bosco

Hechtel

Luc Heuninckx

1

Za 25 jan

Clubkampioenschap

Staleyckerheide

Leopoldsburg/Beverlo

Albert Van Caneghem

2

Za 25 jan

Herkansing BK aflossing

Staleyckerheide

Leopoldsburb/Beverlo

Albert Van Caneghem

2

Zo 2 feb

Valentijn

Hoge Rielen

Lichtaart

Dames

2

Zo 26 apr

Regionale City O

Beringen Mijn

Koersel

Luc Heuninckx

3

Wo 6 mei

Lenteloop

Vorselaar city

Vorselaar

Arne en Lasse Taillieu

2

Zo 7 juni

VK midden

Melberg/Zillebos

Genk

Kris Wynen

1

Wo 10 juni

Lenteloop

Inspiro college

Houthalen

Ronald Somers

3

zo 21 juni

City O

Arendonk centrum

Arendonk

Roger Hendrickx

1

Zo 20 sep

Nationale lang

Hechtelse Duinen Oost

Hechtel

Jos Bylemans en Albert Van Caneghem

2

Zo 11 okt

BK Interclub

Hechtelse Duinen West

Hechtel

Luc Heuninckx

1

Zo 15 nov

Wintercriterium

Kelchterhoef

Houthalen

Ronald Somers en Roel Smolders

3

Vrij 27 nov

Avondcriterium

Sahara

Lommel

Dolf Leppen en Kris Wynen

2